سال رونق تولید گرامی باد

 

منوی اصلی


ارتباط با شهردار

 

 

شاهرخ شاهرخی شیروان

 شهردار

پیگیری فرم ارتباط با شهردار

پیوند ها

 
 
 

هما کلالیان مقدم :ترویج فرهنگ قرانی از اولویت های خانه فرهنگ شهرداری شیروان

خانه فرهنگ شهرداری شیروان با رویکرد ترویج فرهنگ قرانی حرکت می کند

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان : خانه فرهنگ شهرداری با رویکرد قرانی و با همکاری مجمع قاریان و حافظان قران کریم شهرستان فعالیت خود را چندیست شروع کرده که تاکنون گام های موثری جهت ترویج فرهنگ قرانی برداشته است.


هما کلالیان مقدم "رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر" گفت : با اشاره به بیاناتی از امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب درباره فرهنگ، به ابعاد وسیع تهاجم فرهنگی دشمن علیه کشور اشاره و اظهار کرد: در هجمه فرهنگی دشمنان ملت ایران آنچه بیشتر مورد توجه است اعتقادات دینی و انقلابی و مبانی اسلامی،است وی ادامه داد: از ما که اکنون نمایندگی مردم را در شورای اسلامی شهر بر عهد داریم انتظار می رود در جهت انجام امورات فرهنگی اقدامات ویژه ای انجام دهیم که به شکر خدا تاکنون نیز گام های خوبی در این جهت برداشته ایم.

 

کلالیان مقدم افزود : باید تمامی اقدامات فرهنگی ما بر مبنی دستورات قرانی باشد و در همین جهت ترویج فرهنگ قرانی در اولویت اقدامات فرهنگی شهرداری شیروان قرار دارد وی درپایان از نگاه ویژه شهردار شیروان و زحمات براتی رئیس مجمع فعالان قرآنی شیروان و مجید نکوئیان از فعالان و حافظان قرانی تشکر کرد.

 

براتی "رئیس مجمع فعالان قرآنی شیروان" در تشریح اقدامات مجمع فعلان قرانی گفت : مجمع فعالان قرآنی که اکنون در خانه فرهنگ شهرداری شیروان مشغول فعالیت ونشر فرهنگ قرآنی می باشد نزدیک بر230 عضو فعال در خانه فرهنگ دارد که در زمینه و کلاس های روخوانی ،تفسیرقرآن کریم ،حفظ،تفسیر مثنوی ، و 2گروه تواشی مشغول فعالیت می باشند وی ادامه داد با توجه به نگاه ویژه ارکان مدیریت شهر بر مباحث فرهنگی به ویژه فرهنگ قرآنی در سال آینده بر نامه های ویژه ای را در دستور کار قرار داریم.


نظرات (0) کلیک ها: 758

از محمد زاده قانعی تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی  شب گذشته هیات  ورزشهای پهلوانی و زور خانه ای شیروان  در مراسمی که به منظورتقدیر از مرشد زورخانه استاد علیرضا خوش اندام به پاس زحمات یک ساله وی جهت تیم نوجوانان شیروان برگزار شده بود به دلیل حمایت های شورای اسلامی اسلامی شهر از ورزش شهرستان بویزه ورشهای پهلوانی از محمد زاده قانعی رئیس شورای اسلامی شهر تقدیر شد


دراین مراسم رئیس هئیت پهلوانی شیروان آقای یوسفی خواستار حمایت از سوی مسئولان جهت روشن نگه داشتن چراغ سردم زورخانه وارتقای این ورزش شد و ایشان ازحضور مسئولان و مخصوصا امام جمعه محترم تقدیر نمود.


در حاشیه این مراسم محمد محمدزاده قانعی رئیس شورای اسلامی شهر گفت حمایت از ورزش شهرستان را یکی از وظایف خود می دانیم ودر این راستا گام برداشته و خواهیم برداشت وی افزود حمایت از ورزش حمایت از سلامت جامعه است توسعه ورزش باید همراه با توسعه فرهنگ آن یعنی فرهنگ پهلوانی باشد وی ادامه داد به شکر خدا فرهنگ پهلوانی در بین ورزش کاران به ویزه وزشکاران شیروانی حاکم است
 و این جای تقدیر  از مربیان پرتلاش ورزشی دارد که در کنار تربیت شاگردان ممتاز در ضمینه ورزش به ترویج فرهنگ پهلوانی نیز پرداخته اند


نظرات (0) کلیک ها: 1033

صدور مجوز افزایش یک طبقه دیگر در ساخت و ساز

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: پیگیری های شورای اسلامی شهر شیروان و شهردار شیروان در توجیه فنی احداث یک طبقه دیگر بر روی ساخت و سازهای موجود شهری و نیز مازاد بر تراکم مجاز موجود، به ثمر نشست و کمیسیون ماده 5 شهر شیروان موافقت نمود.

 

 

 

با توجه به اقلیم منطقه و مبانی استدلالی کارشناسی در زمینه شهرسازی و فنی، توانستیم موافقت کمیسیون ماده 5 شهر شیروان را برای این امر ساخت و ساز شهری اخذ نماییم و بر این اساس؛ متقاضیان دریافت پروانه ساختمانی که ملک آنها در بَرِ خیابان های 12 متــــــری و بالاتر واقع است، می توانند علاوه بر طبقات در تراکم مجاز موجود، با رعایت ضوابط شهرسازی، مجوز یک طبقه دیگر اخذ نمایند.

 

 

شهردار شیروان از 30 درصد تخفیف ویژه با پرداخت نقدی برای کل عوارضات پروانه ساختمانی حداکثر تا پایان سال 93 برای این موضوع هم خبر داد و افزود: تخفیفات مزبور برای ایثارگران تا سقف 35 درصد اعمال خواهد شد و کلیه متقاضیان می توانند با پرداخت به موقع عوارضات خود از تخفیفات ویژه مصوبه شورای اسلامی شهر شیروان تا پایان سال بهره مند گردند.

نظرات (0) کلیک ها: 2460

آریان فرد: تقدیر از شورای اسلامی شهر و شهردار شیروان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیروان: اساتید و کارکنان و دانشجویان "دانشگاه آزاد اسلامی" ریاست و پرسنل و دانشجویان "دانشکده فنی و حرفه ای پروفسور حسابی" و "غرفه داران میدان میوه و تره بار شهر شیروان" طی ارسال بنر، از اقدامات و مساعدت های "اعضا شورای اسلامی شهر و "شهردار شیروان" را در بازسازی و بهسازی محوطه مکان های یاد شده ی فوق تقدیر و تشکر نمودند.

 

 

 

به روایت تصویر:


 

نظرات (0) کلیک ها: 1255

زیر مجموعه ها

 • شورا

  جلسه سیصد و پنجم مورخ 94/02/22 شورای اسلامی شهر شیروان

  جلسه سیصد و پنجم مورخ 94/02/22 شورای اسلامی شهر شیروان با حضور اعضاء محترم و شهردار محترم در محل دفتر شورای اسلامی رأس ساعت 15 با تلاوت الله مجید آغاز گردید و پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات ذیل اتخاذ گردید.

  1-    در پاسخ به درخواست آقای حسن ابراهیم زاده مقرر شد به دلیل فقدان مصوبه هزینه و تأمین اعتبار در بودجه شهرداری و ضعف مالی و نبود اسناد مالکیت خرید منتفی و مغایر بودجه و ضوابط ابلاغی خواهد بود.

  2-    در پاسخ به درخواست مورخه 94/2/22بشماره 3/43/161رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره3 شیروان مبنی برمساعدت در هزینه احداث در واحد 500متری در حاشیه بلوار در جلسه مطرح و مقرر شد مطابق ذیل ماده 181 قانون برنامه پنجم و توصیه اکید استاندار محترم در خصوص بدهی ادارات و سازمانها محاسبات و تغییر کاربری و غیره از محل تبصره ندارد مد نظر قرار گیرد.

  3-    اصلاحیه دفترچه عوارض محلی شیروان در سال94 با حضور شهردار مورد بررسی قرار گرفت و پس از اصلاحات ذیل مورد تصویب قرار گرفت:

  الف) با عنایت به اینکه عوارض تغییر کاربری در سایر عوارض لحاظ گردیده است مقرر شد عوارض اضافه شده مانند ارزش افزوده تغییر کاربری خدمات آتش نشانی و فضای سبز حذف گردید .

  ب)مقرر شد طبق قانون ضریب ارزش افزوده ملک ناشی از تعریض 3/1(یک سوم) محاسبه گردد.

  ج) مقرر شد عوارض استفاده از کاربری غیر مرتبط در فضای ورزشی 7/0و بهداشتی3/0 محاسبه گردد.

  د) مقرر شد در قسمت راهنما تبصره9 بشرح ذیل درجه گردد در مجتمع های چند واحدی در تمامی کاربری ها مشاعات مجتمع از قبیل راه پله راهرو و آسانسور تراکم عوارض محاسبه نشود.

   جلسه رأس ساعت22 با صلوات به پایان رسید.

 
 
 

زبان سایت

پل ارتباطی مردم با ما

 

تابلو اعلانات


 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز94
mod_vvisit_counterدیروز438
mod_vvisit_counterاین هفته1364
mod_vvisit_counterهفته قبل2674
mod_vvisit_counterاین ماه6677
mod_vvisit_counterماه گذشته14062
mod_vvisit_counterکل بازدیدها481141

بازدیدکننده جاری : 6
آدرس آی پی : 18.206.48.142
,
امروز : 18, سپتامبر, 2019

ساعت

اوقات شرعی